Przegląd wiadomości

Dillenburg: Magazyn płynnych substancji nieorganicznych ukończony

Pod koniec ubiegłego roku firma Stockmeier Chemie Dillenburg GmbH & Co. KG zainwestowała w budowę magazynu płynnych substancji nieorganicznych i odpowiednio powiększyła tabor o cysterny.

więcej

Nowy dyrektor zarządzający w firmie Stockmeier Chemie Dillenburg GmbH & Co. KG

Pan Jörg Ruffing objął stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie STOCKMEIER CHEMIE w Dillenburgu. Pan Ruffing zastąpił Pana Petera Butscha, który odszedł na zasłużoną emeryturę. Pan Ruffing przez wiele lat pracował w Kraju Saary i Alzacji i cieszy się znakomitą opinią w branży handlu artykułami chemicznymi.

więcej

Ekspansja na południe

Fragment z czasopisma „Chemische Rundschau“ nr 12/2009:
STOCKMEIER GRUPPE: Spółka Joint Venture z firmą Staub & Co., będącą liderem w dziedzinie dystrybucji artykułów chemicznych w Bawarii, otwiera dla Stockmeier Gruppe kolejny rynek - południowe Niemcy, będące dotychczas „białą plamą“ na mapie. Od teraz firma z Bielefeld prowadzi działalność w zakresie produkcji i magazynowania na terenie całych Niemiec.

więcej

SFC Stockmeier: przejęcie 100% udziałów

Po przejęciu przez STOCKMEIER GRUPPE w ubiegłym roku mniejszościowego udziału w SFC STOCKMEIER GMBH w Wiedniu (Austria), obecnie przejęto pozostałe udziały od dotychczasowego właściciela Friedricha Schullera.

więcej