Praca

Praca

Kim jesteśmy
Jesteśmy istniejącą od ponad 80 lat grupą przedsiębiorstw z branży handlu artykułami chemicznymi. Naszymi klientami są firmy działające na rynku krajowym i zagranicznym.

 
Nasze oczekiwania
Rynek stawia nam wysokie wymagania, dlatego my stosujemy wysokie kryteria wobec naszych pracowników. Nasza firma będzie stymulować Twoją osobowość i kwalifikacje zawodowe oferując atrakcyjne środowisko pracy, które możesz aktywnie kształtować poprzez swój współudział.


Wyzwanie to daje Ci szerokie perspektywy zawodowe - swoją drogę określ samodzielnie, niech nie wytyczają Ci jej inni. Niezależnie od stanowiska, o które się ubiegasz, wybór naszego przedsiębiorstwa oznacza przyjęcie przez Ciebie naszego wyzwania, jakim jest utrzymanie się na konkurencyjnym rynku.


Kandydatów na wszystkie stanowiska przygotowujemy do ich zadań, a później towarzyszymy także ich rozwojowi, wspierając go. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie STOCKMEIER, ale żadne z oferowanych stanowisk (patrz poniżej) nie odpowiada Twoim założeniom, mimo to skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.


Wachlarz możliwości zawodowych w naszym przedsiębiorstwie obejmuje całą paletę zadań. Ich najważniejszym elementem jest działalność w zakresie sprzedaży. W firmie STOCKMEIER spektrum zawodowych możliwości rozwoju jest bardzo szerokie!


Kształcimy w zawodach:
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej i zagranicznej w lokalizacjach Bielefeld, Herford, Eilenburg i Dillenburg


Ekonomista - Akademia Zarządzania i Ekonomii - wyłącznie w lokalizacji Bielefeld


Specjalista ds. zaopatrzenia i zbytu w lokalizacjach Herford i Miehlen


Specjalista informatyk w zakresie integracji systemów w lokalizacji Bielefeld


Specjalista ds. spedycji i usług logistycznych w lokalizacji Bielefeld


Chemik-laborant w lokalizacji Miehlen


Pracownik ds. technologii żywienia w lokalizacji Herford


Pracownik ds. logistyki magazynowej w lokalizacjach Bielefeld, Herford, Dillenburg i Eilenburg


Asystent w pracowni chemicznej w lokalizacji Bielefeld